Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

niedziela, 04 czerwca 2017 22:58

Warsztaty chóralne w "Dworku pod lipą" w Kotlicach

Napisał
Chórzyści Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego przed dworkiem w Kotlicach Chórzyści Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego przed dworkiem w Kotlicach Kazimierz Nowiński

W niedzielę, 4 czerwca 2017 roku gościliśmy w uroczym "Dworku pod lipą" w Kotlicach gdzie szlifowaliśmy swój warsztat muzyczny.

Wielogodzinne intensywne warsztaty chóralne prowadziła dyrygent Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego pani Małgorzata Banasińska-Barszcz.

W przerwie warsztatów zarząd Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego zorganizował Walne Zebranie Członków naszego towarzystwa, na którym członkowie zapoznali się ze sprawozdaniem z pracy zarządu towarzystwa, a także planem pracy na kolejny rok.

Spotkanie szkoleniowo-integracyjne zakończyło się wspólnym grillowaniem na świerzym powietrzu.

warsztaty kotlice spiew


Fotorelacja

Warsztaty chóralne w "Dworku pod lipą" w Kotlicach


Kazimierz Nowiński

Z muzyką związany od zawsze. Śpiewał w kilku chórach w tym w Akademickim Chórze Politechniki Wrocławskiej. Od 1977 roku związany z zespołem piosenki turystycznej SETA. Prezes Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego