Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

niedziela, 11 czerwca 2017 23:56

II miejsce w X Przeglądzie Chóralnej Pieśni Sakralnej w Skarżysku-Kamiennej

Napisał
Konkursowy występ Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego Konkursowy występ Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego

W niedzielę, 11 czerwca 2017 roku w Kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Skarżysku-Kamiennej już po raz dziesiąty odbył się Przegląd Chóralnej Pieśni Sakralnej. Siłą rzeczy nie mogło na nim zabraknąć Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego.

Skarżyski Przegląd Chóralnej Pieśni Sakralnej na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń kulturalnych organizowanych w tym mieście. W 2017 roku w ramach Przeglądu wystąpiły następujące chóry: Chór Vox Celestis z parafii Przemienienia Pańskiego z Paradyża, Chór "Sonatina" z parafii świętego Andrzeja Apostoła z Suchedniowa, Chór "Gloria Dei" z parafii św. Józefa w Radomiu, Jędrzejowski Chór Miejski z Jędrzejowa pod dyrekcją Małgorzaty Banasińskiej Barszcz i Młodzieżowy Chór Mieszany "Campanella" z Radomia.

W czasie obrad Jury przed zgromadzoną publicznością - wystąpił ubiegłoroczny laureat konkursu- chór "Antidotum" z Kiec pod dyrekcją Ewy Robak.

W przeglądzie tym Jędrzejowski Chór Miejski zajął zaszczytne II miejsce.

dyplom skarzysko 2017


Fotorelacja

II miejsce w X Przeglądzie Chóralnej Pieśni Sakralnej w Skarżysku-Kamiennej


Edgar Wojtasiak

Śpiewa w tenorach. W chórze od 2015 roku. Główny webmaster i grafik Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego