Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

czwartek, 22 czerwca 2017 16:13

Zaproszenie na ostatni koncert przed wakacjami

Napisał
Zaproszenie na ostatni przed wakacjami koncert Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego Zaproszenie na ostatni przed wakacjami koncert Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego

Bardzo serdecznie zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą i ostatni przed wakacjami koncert Jedrzejowskiego Chóru Miejskiego.

Zapraszamy bardzo serdecznie w niedzielę 25 czerwca 2017 roku do kościoła pw. Świętej Trójcy w Jędrzejowie. Będziemy oprawiać muzycznie uroczystą Mszę Świętą o godzinie 9:00. Po mszy krótki koncert podsumowujący czwarty sezon Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego.

Niedziela, godzina 9:00, kościół pw. Świętej Trójcy w Jędrzejowie.


Edgar Wojtasiak

Śpiewa w tenorach. W chórze od 2015 roku. Główny webmaster i grafik Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego