Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

poniedziałek, 03 lipca 2017 23:21

Ostatni piknik w tym sezonie

Napisał
Chórzyści na ostatnim w tym sezonie pikniku integracyjnym Chórzyści na ostatnim w tym sezonie pikniku integracyjnym Kazimierz Nowiński

W poniedziałek, 3 lipca 2017 roku chórzyści Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego zamiast na próbie spotkali się na pikniku.

Choć chórzystom zwykle poniedziałek kojarzy się z popołudniową próbą to tym razem było inaczej. Kto mógł zawitał na ranczo naszej koleżanki Bożenki Smorąg, która już po raz kolejny nas gościła, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Był drobny poczęstunek, śpiewy, rozmowy na tematy chóralne i nie tylko.

Zarząd Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego podsumował czwarty rok pracy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego i zaprosił wszystkich na kolejny sezon 2017/2018 w którym Jędrzejowski Chór Miejski jak i Jędrzejowskie Towarzystwo Muzyczne będą obchodziły jubileusz 5-lecia działalności artystycznej.


Fotorelacja

Ostatni piknik w tym sezonie


Edgar Wojtasiak

Śpiewa w tenorach. W chórze od 2015 roku. Główny webmaster i grafik Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego