Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

poniedziałek, 21 sierpnia 2017 19:46

Dołącz do nas już 4 września! To idealny czas!

Napisał
Plakat promujący nabór do Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego Plakat promujący nabór do Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego Edgar Wojtasiak

Szanowni Przyjaciele,

już 4 września widzimy się na pierwszej powakacyjnej próbie Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego. Jest to idealny czas na dołączenie do naszego zespołu i cieszenie się śpiewem razem z nami.

Jeżeli, Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku, zawsze marzyłaś/eś o śpiewaniu w chórze zapraszamy Cię bardzo serdecznie! Natomiast jeżeli wolisz tylko słuchać, ale znasz kogoś kto mógłby być zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prosimy, daj mu o nas znać czy to oznaczając go w komentarzu, czy pisząc do niego wiadomość, czy też w inny skuteczny sposób :-) Nieustannie oczekujemy na nowe twarze i głosy. Spotykamy się, począwszy od 4 września, w każdy poniedziałek od godziny 17:oo w sali nr 31 w Centrum Kultury Jędrzejowie. Zapraszamy serdecznie!

PS Z racji, że zależy nam na dotarciu do jak największej ilości osób bardzo prosimy Was, Drodzy Przyjaciele, o udostępnianie tej informacji na swoich facebook'owych tablicach.

Z góry dziękujemy. Chórzyści :-)


Edgar Wojtasiak

Śpiewa w tenorach. W chórze od 2015 roku. Główny webmaster i grafik Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego