Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

poniedziałek, 27 listopada 2017 09:42

Dwie brązowe nagrody na Cantates Lublinensis!

Napisał
Jędrzejowski Chór Miejski podczas prezentacji na Cantates Lublinensis Jędrzejowski Chór Miejski podczas prezentacji na Cantates Lublinensis

Piąty rok naszej działalności rozpoczęliśmy z przytupem. Jeszcze nie do końca opadły emocje po VI Jędrzejowskich Spotkaniach Chóralnych uświetnionych przez chór z Francji, a już kolejne ważne wydarzenie.

25 października braliśmy udział w konkursowym Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Chóralnej "Cantates Lublinensis". Przewieźliśmy z Lublina dwa brązowe dyplomy. Nagrody zdobyliśmy w kategoriach: chóry stowarzyszeń i towarzystw śpiewaczych, oraz chóry seniorów.

W przyszłym roku powalczymy o złoto.

dyplomy cantates lublinensis 2017


Fotorelacja

Dwie brązowe nagrody na Cantates Lublinensis!

Edgar Wojtasiak

Śpiewa w tenorach. W chórze od 2015 roku. Główny webmaster i grafik Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej w tej kategorii: « Koncert w Małogoszczu

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego