Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

niedziela, 24 czerwca 2018 15:04

Śpiewamy na Jasnej Górze - 24 czerwca 2018

Napisał
JCM na Jasnej Górze JCM na Jasnej Górze Kazimierz Nowiński
Z wielkim wzruszeniem zaśpiewaliśmy w jasnogórskim klasztorze. Po mszy zwiedziliśmy bibliotekę ojców paulinów - taki przywilej otrzymują tylko nieliczni. Podziwialiśmy starodruki (nie wolno dotykać!), bogato intarsjowane meble oraz księgę pamiątkową z wpisami m.in. cara Mikołaja, Józefa Piłsudskiego, studenta Karola Wojtyły oraz...Adolfa Hitlera.

Obecnie biblioteka spełnia funkcje reprezentacyjne, tu przyjmowane są głowy państw oraz oficjalne delegacje. Czuliśmy się jak grupa wybrańców.

Częstochowa_i_Kusięta24062018.18.JPG

 


Fotorelacja

 


Danuta Maziarz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego