Witaj serdecznie na naszej stronie!

Z naszego serwisu dowiesz się kim jesteśmy, co robimy, oraz co i gdzie dotychczas zdziałaliśmy. Zapoznasz się z historią chóru, repertuarem, przejrzysz zdjęcia, obejrzysz filmy i posłuchasz nagrań. Dowiesz się jak zostać członkiem naszego chóru i cieszyć się śpiewem razem z nami.

Filmoteka

Aby obejrzeć inny film z playlisty wystarczy w lewym górnym rogu odtwarzacza kliknąćikonka playlista i wybrać interesującą pozycję.

poniedziałek, 04 stycznia 2016 12:15

Zaproszenie na spektakl pt. "Serca ludzkie się radują"

Napisał
Plakat promujący wydarzenie artystyczne Plakat promujący wydarzenie artystyczne projekt Edgar Wojtasiak

W sobotę, 9 stycznia 2016 roku o godzinie 16:00 w Centrum Kultury w Jędrzejowie spektakl poetycko-muzyczny pt. "Serca ludzkie się radują".

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na spektakl poetycko-muzyczny pt. "Serca ludzkie się radują" do Centrum Kultury w Jędrzejowie, 9 stycznia 2016 roku, godzina 16:00.

W spektaklu wystąpią: Jędrzejowski Chór Miejski pod dyrekcją Małgorzaty Banasińskiej-Barszcz, Kwartet Wokalny SINE NOMINE, Zespół Pieśni i Tańca Domu Kultury w Małogoszczu, oraz Kasia Biernacka i Anna Klimczak.

Reżyseria Edgar Wojtasiak.

Wstęp wolny.


Edgar Wojtasiak

Śpiewa w tenorach. W chórze od 2015 roku. Główny webmaster i grafik Jędrzejowskiego Towarzystwa Muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i Sponsorzy Jędrzejowskiego Chóru Miejskiego